State Executive Committee

Paul Chapman

District 1
423.312.2027
[email protected]

Nancy Wilson

District 1
423.639.3314

Rob Ailey

District 2
865.254.4861
[email protected]

Cindy Hatcher

District 2
865.230.0201
[email protected]

Todd Fowler

District 3
423.741.3937
[email protected]

Anita Taylor

District 3
423.943.0180
[email protected]

Linda D. Buckles

District 4
423.335.5155
[email protected]

Matthew Johnson

District 4
423.341.2537
[email protected]

Amy Jones

District 5
865.659.5004
[email protected]

Scott Smith

District 5
865.643.4567
[email protected]

Matthew Coleman

District 6
865.323.8950
[email protected]

Jane Chedester

District 6
865.805.5790
[email protected]

James Corcoran

District 7
865.406.0375
[email protected]

District 7

Betty Fain

District 8
865.397.2833
[email protected]

David Bishop

District 8
865.454.4177
[email protected]

John Stanbery

District 9
423.715.6712
[email protected]

Julia Atchley-Pace

District 9
423.836.7192
[email protected]

Emily Beaty

District 10
423.544.4744
[email protected]

Ken Meyer

District 10
202.746.5120
[email protected]

Tina Benkiser

District 11
512.658.8378
[email protected]

Bobby Wood

District 11
423.344.5534
[email protected]

Randy Ellis

District 12
865.898.2600
[email protected]

Liz Holiway

District 12
865.376.2124
[email protected]

Patti Saliba

District 13
615.653.2214
[email protected]

Adam Coggin

District 13
615.653.2598
[email protected]

Lynne Davis

District 14
615.394.5299
[email protected]

Jim Sandman

District 14
615.975.4792
[email protected]

Beth Cox

District 15
931.397.2680
[email protected]

Mike Callahan

District 15
931.839.2669
[email protected]

Dr. Jerry Anderson

District 16
931.205.6380
[email protected]

Joanne Davis

District 16
931.703.4480
[email protected]

Jerry Beavers

District 17
615.754.4632
[email protected]

Terri Nicholson

District 17
615.773.1851
[email protected]

Maria Stewart

District 18
615.479.8351
[email protected]

Chris Hughes

District 18
615.264.2297
[email protected]

Karen Bennett

District 19
615.414.6828
[email protected]

Chase Montgomery

District 19
629.888.3075
[email protected]

Michelle Foreman

District 20
615.727.4392
[email protected]

Ron McDow

District 20
615.354.1611
[email protected]

Beverly Knight-Hurley

District 21
615.941.1386 [email protected]

District 21

Sharon Grimes

District 22
931.980.5829
[email protected]

Joel Wallace

District 22
931.237.3450
[email protected]

Steve Allbrooks

District 23
615.584.5378
[email protected]

Cyndi Miller

District 23
615.594.0425
[email protected]

Rebecca Griffey

District 24
731.333.5027
[email protected]

Gary Kee

District 24
731.220.2952
[email protected]

Larry Hillis

District 25
615.308.4039
[email protected]

Mary Ann Parks

District 25
615.672.5554
[email protected]

Kathryn Bryson

District 26
901.466.9874
[email protected]

Johnny Bellis

District 26
731.926.0375
[email protected]

Steve Maroney

District 27
731.499.0086
[email protected]

Shannon Haynes

District 27
731.234.6612
[email protected]

Jim Looney

District 28
931.629.3817
[email protected]

Angie McClanahan

District 28
931.682.3251
[email protected]

Tina McElravey

District 29
901.288.3094
[email protected]

Terry Roland

District 29
901.876.4606
[email protected]

District 30

District 30

Frank Colvett, Jr.

District 31
901.755.9600
[email protected]

Peggy Larkin

District 31
901.896.5655
[email protected]

Lee Mills

District 32
901.444.1974
[email protected]

Charlotte Kelley

District 32
901.553.5006
[email protected]

Drew Daniel

District 33
901.494.0018
[email protected]

Charlotte Bergmann

District 33
901.281.8292
[email protected]